Chiny Zestawy upominkowe Bomb do kąpieli producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Sophia

Numer telefonu : +8618122374201

WhatsApp : +8618122374201

Free call
Linia produkcyjna
Możemy zapewnić naszym partnerom szereg usług, takich jak badania i rozwój, projektowanie i produkcja produktów do pielęgnacji urody i fryzjerstwa. Obecnie w ramach naszej miesięcznej zdolności produkcyjnej wynoszącej 1000 000 sztuk i produkowanej w naszej fabryce o powierzchni 4 000 metrów kwadratowych, w której znajdują się 2 niezależne laboratoria, 2 centra badawczo-rozwojowe, 12 linii produkcyjnych z około 300 pracownikami.

Nasz zespół zarządzający ma dyrektora ds. Obsługi marki spośród 500 największych spółek giełdowych na świecie. Przeszkolił kilka wiodących przedsiębiorstw eksportowych w różnych branżach i ma własne unikalne poglądy na zarządzanie zespołem, kulturę korporacyjną, marketing marki i rozwój przedsiębiorstwa. Są dyrektorzy techniczni i inżynierowie R&D z firm notowanych na giełdzie, którzy mogą opracowywać produkty odpowiednie dla rynku zgodnie z potrzebami klientów i stale je ulepszać i ulepszać. Naszym celem jest pomaganie i szkolenie klientów, aby stali się wiodącymi przedsiębiorstwami w branży kosmetycznej!

OEM / ODM
Tak długo, jak klient dostarcza model, możemy ulepszyć formułę zgodnie z próbką, a Ty możesz również powiedzieć nam o zapotrzebowaniu na naszą produkcję.

Mamy partnerów z całego świata przyjeżdżać co roku do naszej fabryki. I zawsze dostarczamy profesjonalne rozwiązania produktowe zgodnie z potrzebami różnych klientów. Będziemy nadal rozwijać nowe produkty i lepsze formuły w przyszłości, tak jak teraz.

R & D
Nasze bogate doświadczenie w połączeniu z doskonałą obsługą klienta, zorientowaną na jakość i formułą wiedzą, ponieważ wiemy, że są one cenione przez wiodących sprzedawców detalicznych na całym świecie.
Weddells to innowacyjna i przedsiębiorcza firma z silnymi możliwościami badawczo-rozwojowymi. Nasze silne możliwości badawczo-rozwojowe zapewniają nam przewagę nad rówieśnikami, a także z naszą wiedzą w branży higieny osobistej i biotechnologii, co pozwala nam oferować portfel trendów w zakresie recepturowania, ale także możliwość dostosowania receptury do specyficznych potrzeb naszych klientów.

10 pracowników działu badań i rozwoju, głównie produkuje artykuły codziennego użytku do pielęgnacji ciała, takie jak ręcznie robione mydło, bomby do kąpieli, sole do kąpieli, kostiumy kąpielowe, szampon, odżywka, balsam do ciała itp. Naszym atutem jest to, że OEM i ODM mogą być wykonywane zgodnie z potrzebami klienta.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość