Chiny Zestawy upominkowe Bomb do kąpieli producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Molly

Numer telefonu : +8618138758285

WhatsApp : +8618138758285

Free call
Guangzhou Weddells Technology Co., Ltd

Zaufanie czyni wszystko prostszym

  • Guangzhou Weddells Technology Co., Ltd
  • Guangzhou Weddells Technology Co., Ltd
  • Guangzhou Weddells Technology Co., Ltd
  • Guangzhou Weddells Technology Co., Ltd
  • Guangzhou Weddells Technology Co., Ltd
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: WEDDELLS Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 6,500,000-12,000,000 Rok założenia: 2004
pc Export: 90% - 100%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
WEDDELLS i jego fabryka będąca w 100% własnością firmy to wiodące przedsiębiorstwo higieny osobistej w Guangzhou w Chinach, które powstało w 2005 roku.

Jesteśmy zaangażowani w to, aby stać się OEM, ODM, zróżnicowaną, profesjonalną i techniczną marką produktów do higieny osobistej, łączącą projektowanie, badania, rozwój i produkcję w branży. Jesteśmy w stanie nie tylko spełnić Twoje wymagania, ale także poprawić wizerunek Twojej marki, dostarczając najbardziej innowacyjne, przemysłowe i bardziej doświadczone produkty WEDDELLS.

Historia
Za nazwą „Weddells” z czwartego co do wielkości oceanu świata - Morza Weddella, które nigdy wcześniej nie zostało podbite i zbadane przez ludzi w historii. Staramy się być znanym liderem w branży i to jest prawdziwe znaczenie tej sceny. Cnota rozprzestrzenia się, podobnie jak morze, akceptujemy wszystkie talenty z nastawieniem inkluzywnym! Wierzymy, że pewnego dnia nasze produkty można rozszerzyć na cały świat na każdym rogu.

Zawsze dbaliśmy o naszą kulturę i wierzyliśmy w nią: „Dzięki zaufaniu, tak proste!” Jak zawsze, zawsze trwamy w kliencie i pozostajemy prości i czyści!

Usługa
Możemy zapewnić Państwu gotowe usługi w zakresie pakowania i sprzedaży próbek. Dostarczając najnowszą prognozę trendów z szybkim dostarczaniem wielu opcji. Nie tylko angażujemy się w rozwój wyjątkowych zasobów, ale także prowadzimy Cię na każdym etapie procesu. Mamy silny zespół kontroli jakości i kontroli jakości w celu rygorystycznej kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Począwszy od napełniania opakowań po gotową produkcję wraz z naszym zarządzaniem czasem realizacji, oferujemy naszym klientom szeroką gamę rozwiązań. Otrzymasz skuteczne i dedykowane wsparcie, które jest niezbędne do stworzenia udanej linii marki.

Obecnie na rynku, w ramach wymagań szybkości i elastyczności, zapewniamy, że produkt, który dostajesz, jest wyjątkowy, trwały, ufny, ponieważ reprezentuje twoje własne wartości. To tylko kilka korzyści z uzyskania WEDDELLS jako partnera OEM. Wprowadzajmy innowacje i wspólnie analizujmy możliwości.

Nasz zespół
Nasz zespół zarządzający ma dyrektora ds. Obsługi marki spośród 500 największych firm notowanych na świecie, którzy wcześniej szkolili kilka wiodących przedsiębiorstw eksportowych w różnych branżach i mieli własne unikalne poglądy na zarządzanie zespołem, kulturę korporacyjną, marketing marki i rozwój przedsiębiorstwa. Są dyrektorzy techniczni i inżynierowie R&D z firm notowanych na giełdzie, którzy mogą opracowywać produkty odpowiednie dla rynku zgodnie z potrzebami klientów i stale je ulepszać i ulepszać. Naszym celem jest pomaganie i szkolenie klientów, aby stali się wiodącymi przedsiębiorstwami w branży kosmetycznej!

     

  

Brand Story

RT-MART i WEDDELLS

RT-MART International Ltd., działająca jako RT-Mart to sieć hipermarketów na Tajwanie, założona w 1996 roku. Jej siedziba znajduje się w Neihu District, Taipei. Firma otworzyła swój 401 sklep w 2019 r., RT-Mart i Auchan zawarły wspólne przedsięwzięcie, Sun Art Retail Group Ltd. Rozpoczęliśmy naszą pierwszą współpracę w 2009 r. Z powodu naszego profesjonalnego zespołu i wzajemnego zaufania, a także zapewnienia RT- MART z najlepszą jakością, wybierają długoterminową współpracę z nami. Przez lata nasze produkty w RT-MART zawsze były popularnymi produktami, a także pomogły im zbudować zaufaną markę w Chinach.

NOL i WEDDELLS

Praca z NOL to bardziej rozwój niż współpraca. Prawie roczna fikcyjna inspekcja i pół roku testowania produktów i ogólnej transformacji dla naszej fabryki, nie tylko w celu osiągnięcia długoterminowej współpracy z klientem, ale także poprawy naszej fabryki. NOL to dobrze działający supermarket w Japonii, założony w 1991 roku, który zajmuje się sprzedażą produktów wysokiej jakości. Zanim nas znaleźli, mieli dużo czasu na wybór fabryki, która może osiągnąć ich standardy. Japonia ma bardzo surowe wymagania dotyczące jakości produktów, od składników po opakowania, co umożliwia nam oferowanie wysokiej jakości produktów każdemu klientowi w teraźniejszości. Dlatego nasza postawa przyniosła nie tylko długoterminową współpracę, ale i zaufanie od nich. „Zostań zaufaniem, tak proste”.

Rutynowa kontrola każdego trymestru podczas produkcji od naszego klienta. Przed wysyłką klient będzie miał profesjonalny zespół, który przyjdzie do naszej fabryki, aby przeprowadzić ścisłą kontrolę produktu. Proces kontroli wymaga dostarczenia produktów do agencji kontrolnej. Po przejściu produktów możemy zorganizować przesyłkę.

Nasza fabryka stale się rozwija, aby zaspokoić potrzeby różnych klientów.

OCE & WEDDELLS

Aby stworzyć lepsze życie!

OCE, znane jako obiekty, ubrania i doświadczenia, oznacza także „Original Color Edition”. Założona w 2014 r. W Chinach. To marka oparta na nordyckiej estetyce i stylu życia.

Prostota, natura, przyjazność dla środowiska i komfort są podstawą projektu OCE,

Są one zobowiązane do zapewnienia klientom komfortowego stylu życia w Skandynawii i zawsze stawiają klientów na pierwszym miejscu. Podobnie jak w naszej fabryce, zobowiązaliśmy się również do dostarczania produktów najwyższej jakości w ciągłych wysiłkach dla naszych klientów. I to jest jeden z powodów, dla których pracujemy razem od momentu założenia. Wraz z rozwojem OCE, w ciągu najbliższych kilku lat w Chinach pojawi się ponad 1000 sklepów, a my uwielbiamy widzieć, że nasze produkty rosną wraz z naszymi klientami.

BB i WEDDELLS

Jedna z największych firm produkujących bomby do kąpieli w USA. Przed współpracą z BB już współpracowali z niektórymi dostawcami, ale niestety kończą z jakimś złym doświadczeniem ze swoim poprzednim dostawcą. Ich poprzedni uczestnik, aby zarobić na nich więcej zysków, oszukał ich zaufanie, wykorzystując wysokiej jakości próbki z innych fabryk, ale poniosła stratę 4 FCL. Kiedy odbierali towary, wszystkie bomby kąpielowe, które przywrócili, były całkowicie odmienne od próbek i reakcja nie była już możliwa.

Po tej ciężkiej stracie BB znalazł naszą fabrykę, ponieważ niektóre złe doświadczenia sprawiły, że byli bardzo czujni. Nie wiedzieli jednak, że wielu klientów, którzy zostali oszukani przez innych dostawców, przyszło później do naszej fabryki. Więc możemy je dobrze zrozumieć. Po kilkukrotnym potwierdzeniu próbki i kontroli fabryki BB zdecydował się na współpracę z nami, a teraz mamy ponad roczną współpracę. Jest to dla nas bardzo satysfakcjonujące, aprobujemy zaufanie klientów, a dzięki zaufaniu klientów możemy zrobić lepiej ...

Team Work

Przed chińskim Nowym Rokiem nasz zespół sprzedaży, w tym nasz dyrektor generalny, dołączył do linii produkcyjnej, aby upewnić się, że nasi klienci otrzymają towar na czas przez trzy noce z rzędu. Nigdy nie będziemy naruszać wiary naszych klientów, ponieważ nam ufają, ale proszę, bądź dla nas miły lol ....

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość